ankara escort çankaya escort ankara escort çankaya escort ankara rus escort çankaya escort istanbul rus escort eryaman escort ankara escort kızılay escort istanbul escort ankara escort istanbul rus Escort atasehir Escort beylikduzu Escort

Aktori i Hollivudit refuzoi të takonte vajzën e tij trevjeçare, ish-i i tij i thotë të gjitha

auto_1634077250-h_52566924-750x4721634113741-min

Ish e dashura e Owen Wilson e akuzoi atë se nuk e takoi kurrë vajzën e tyre dhe se luante baballarë të kujdesshëm në filma.

Aktori i Hollivudit Owen Wilson konsiderohet si një nga më simpatikët dhe argëtuesit në botën e filmit, por një detaj nga jeta e tij private nuk mund të kuptohet nga fansat e tij, kështu që ata shpesh bëjnë pyetje të ndryshme.

Gjegjësisht, Owen thuhet se refuzon të takojë vajzën e tij Lajla, të cilën e mori me ish të dashurën e tij Varuna Wongsvirats.

Sipas “Daily Mail”, ai kurrë nuk bëri asnjë kontakt me të, ndërsa komunikon me djemtë e tij Robert dhe Finn, të cilët i mori me dy gra të ndryshme, krejt normalisht dhe si zakonisht.

“Fatkeqësisht, ai kurrë nuk e takoi atë,” konfirmoi Varuni për Daily Mail.

Këto ditë, Varuni postoi një fotografi të Lajlës së vogël në rrjetet sociale me rastin e ditëlindjes së saj të tretë.

Dy vjet më parë, ajo konfirmoi në një intervistë se i ishte lutur Owen të përfshihej në jetën e vajzës së saj, por ai nuk pranoi.

“Ndihmon financiarisht, por kurrë nuk ishte vetëm për këtë. Leyla ka nevojë për një baba. Ironshtë ironike që ai luan rolet e baballarëve të kujdesshëm në filma, dhe kurrë nuk e ka takuar vajzën e tij ”, përfundoi Varuni.

Varuni dhe Dashi kanë qenë së bashku për pesë vjet, dhe në vitin 2018 ai iu nënshtrua një testi të atësisë që tregoi se ai ishte babai biologjik.