ankara escort çankaya escort ankara escort çankaya escort ankara rus escort çankaya escort istanbul rus escort eryaman escort ankara escort kızılay escort istanbul escort ankara escort istanbul rus Escort atasehir Escort beylikduzu Escort

Andi ‘thyen’ heshtjen, flet për sherrin që prishi miqësinë me Atdheun

auto_2ce2bad3b1caed0cca3ccec001dfe678_L1632843341

Andi dhe Atdheu ishin dy nga ish-konkurrentët e ‘Përputhen’ të cilët krijuan shumë afrimitet me njëri-tjetrin.

Mirëpo, pas daljes nga porgrami diçka nodhi me dy djemtë duke i dhën kështu fund miqësisë së tyre.

Atdheu tregoi se ka qenë ai që ka bashkuar Andin dhe Jasminën gjatë krizave në lidhje, por në momentin që ata u ndanë përfundimisht Andi i kërkoi Atdheut të mos publikonte më foto me Jasminën dhe ai e respektoi kërkesën e shokut. Nga ana tjetër, sipas Atdheut, Andi nuk bëri të njëjtën gjë në momentin që ai u nda nga Sara.

“Vetëm 1 ditë pas ndarjes time me Sarën e kuptoi e gjithë Shqipëria, Andi hedh foto me të me arsyetimin se nuk e ka ditur që jemi ndarë”, tha Atdheu duke shtuar se kanë ndodhur edhe disa situata të tjera, por kjo ishte kulmi.

Së fundmi, Andi ishte i ftuar në “Prive’ dhe gjatë intervistës së tij ai ka zgjedhur që zënkën me Atdheun ta komentojë shumë shkurt.

“Pa lidhje, e din ai vetë”.