ankara escort çankaya escort ankara escort çankaya escort ankara rus escort çankaya escort istanbul rus escort eryaman escort ankara escort kızılay escort istanbul escort ankara escort istanbul rus Escort atasehir Escort beylikduzu Escort

Barcelona me një këmbë drejt humnerës/ Laporta bind Koeman të qëndrojë

koeman-1-675x450-min

Pavarësisht rezultateve të dobëta të Barcelonës në tre ndeshjet e fundit kundër Bayern Munich, Granada dhe Cadiz, Ronald Koeman do të vazhdojë në rolin e tij si trajner kreu përpara ndeshjes të së dielës në Camp Nou kundër Levantes.

Joan Laporta ka vendosur të mos bëjë asnjë lëvizje drastike në lidhje me të ardhmen e Koeman pasi patën mundësinë të bisedonin në rrugën e tyre të kthimit në Barcelonë, pas barazimit 0-0 të klubit në Cadiz

Presidenti dhe trajneri analizuan rezultatin e së enjtes, në të cilën Koeman dhe Frenkie de Jong u ndëshkuan nga gjyqtari.

Megjithatë, Barcelona ka përpara 3 ndeshje me Levante, Benfica dhe Atletico Madrid mund të vendosë Koeman të ardhmen e në klub, si blaugranave nevojë për fitore kap në të dy LaLiga Santander dhe Ligën e Kampionëve.