ankara escort çankaya escort ankara escort çankaya escort ankara rus escort çankaya escort istanbul rus escort eryaman escort ankara escort kızılay escort istanbul escort ankara escort istanbul rus Escort atasehir Escort beylikduzu Escort

Barcelona nuk tërheq numrin 10, ja kush do ta mbajë veshur fanellën e Messit

MESSI-e1630492741836-770x378

Largimi i Lionel Messit, përveç se la një boshllëk te Barcelona, krijoi edhe një enigmë se kush do ta mbante numrin 10 të tij. Asnjë nuk guxonte, madje as Coutinho që e ka mbajtur këtë numër më parë mbi shpinë.

Klubi nuk e tërhoqi numrin 10 dhe ia dorëzoi talentit Ansu Fati, që siç duket, nuk e ka refuzuar. 18-vjeçari me origjinë nga Guinea-Bisau, aspiron të ecë në gjurmët e yllit argjentinas dhe në një të ardhme të shndërrohet në idhullin e tifozëve blaugranas.

Kjo u konfirmuar nga vetë Barcelona, nëpërmjet një video të postuar në faqen zyrtare.“10-shi ynë i ri”, shkruan klubi katalanas te video e publikuar.