ankara escort çankaya escort ankara escort çankaya escort ankara rus escort çankaya escort istanbul rus escort eryaman escort ankara escort kızılay escort istanbul escort ankara escort istanbul rus Escort atasehir Escort beylikduzu Escort

Blog - O2 NEWS

01/12/2021
unnamed-file-5.jpg

Britney Spears dëshiron të bëhet sërish nënë. Ishte autorja e Being Britney, Jennifer Otter Bickerdike ajo që ka zbuluar se fansat mund të presin një njoftim në muajt e ardhshëm. Ajo tha se këngëtarja dëshiron të përfitojë sa më shumë nga jeta e saj ‘normale’ dhe të fillojë të zgjerojë familjen e saj me të […]

01/12/2021
unnamed-file-4.jpg

Asnjë viktimë nga COVID-19 nuk është regjistruar në 24 orët e fundit në Kosovë. Gjatë kësaj kohe janë raportuar edhe 8 raste të reja të infektuara me këtë virus. Kështu është bërë e ditur nga Ministria e Shëndetësisë. Sot janë shëruar 14 qytetarë, derisa numri i përgjithshëm i të shëruarve është 157.801. Në 24 orët […]

01/12/2021
unnamed-file.png

Ish zyrtari i lartë i policisë Vlorë u gjykua me gjykim të shkurtuar e për këtë, nëse shpallen fajtor përfitojnë 1/3 e uljes së dënimit. Prej nëntorit të vitit 2017 ish oficeri është në kërkim, pasi akuzohet për trafik ndërkombëtar droge në kuadër të grupit të stukturuar kriminal të ashtuquajtur “Habilaj”. Sipas SPAK, rol aktiv rezulton të ketë […]

01/12/2021
unnamed-file-1-1280x773.jpeg

Personat që marrin një vaksinë përforcuese Pfizer Covid ose që e bëjnë dozën e dytë brenda gjashtë muajve duhet të jenë ende shumë të mbrojtur kundër Omicron, pohojnë shefat e shëndetësisë izraelite. Pa përmendur asnjë të dhënë, ministri i Shëndetësisë Nitzan Horowitz tha të martën se kishte ‘hapësirë ​​për optimizëm’ ​​se vaksinat ekzistuese do të […]