ankara escort çankaya escort ankara escort çankaya escort ankara rus escort çankaya escort istanbul rus escort eryaman escort ankara escort kızılay escort istanbul escort ankara escort istanbul rus Escort atasehir Escort beylikduzu Escort

Kategori: Aktualitet

28/09/2021
auto_asaa1632845582.jpg

Aldi Rama, 21-vjeçari që vrau oficerin e Krimeve të Rënda, 44-vjeçarin Saimir Hoxha ka mbërritur në Spitalin e traumës në Tiranë. Sipas informacioneve të deritanishme, 21-vjeçari ndodhet në vdekje klinike. Pas vrasjes së oficerit, në aksion nga ajri dhe toka të RENEA e FNSH, 21-vjeçari Rama u vetëplagos rëndë duke qëlluar veten me plumb në […]

28/09/2021
klod-lalaa-755x450-1.jpg

Gazetarja Klodiana Lala e ftuar në rubrikën “Opinion” në News24 e ka cilësuar si fitore momentale ose të pjesshme vendimin e sotëm të Gjykatës së Lartë për ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri. Tashmë që çështja kalon në Apelin e GJKKO, gazetarja ka sqaruar skenarët e mundshëm dhe të papriturat që mund të ndodhin aty. Në Apel, sipas […]

28/09/2021
Kune.png

Policia pranë kapjes së autorit të dyshuar të vrasjes se oficerit të policisë në Lezhë. Shërbimet policore gjatë krehjes së territorit në këto momente kanë konstatuar zonën e mbrojtur në Kune një person që lëviz me shpejtësi në thellësi të pyllit dhe dyshohet se është autori i ngjarjes. Gazetarja Dorjana Bezat raportoi për “BalkanWeb” se […]

28/09/2021
Cuci-6-675x450-1.jpeg

Ministri i Brendshëm Bledi Çuçi ka reaguar për vrasjen e oficerit të Policisë në Lezhë, nënkomisarit Saimir Hoxha. Çuçi shprehet i tronditur nga lajmi teksa thotë se nuk duhej që Policia të kishte një tjetër dëshmor në luftën e saj të vazhdueshme me paligjshmërinë. Ai thekson se Policia e Shtetit po bën gjithçka duhet në […]