ankara escort çankaya escort ankara escort çankaya escort ankara rus escort çankaya escort istanbul rus escort eryaman escort ankara escort kızılay escort istanbul escort ankara escort istanbul rus Escort atasehir Escort beylikduzu Escort

Kategori: Bota

18/11/2021
HyNjYxQOY_0_0_768_705_0_large.jpg

Nga frika e kontraktimit me Covid-19, një menaxhere izraelite pronash 74-vjeçare, vendosi disa kartëmonedha në një plastikë boshe detergjentësh dhe i vendosi ato në mikrovalë për t’i dezinfektuar. ”Kartëmonedhat me vlerë rreth 3 000 euro (3 300 dollarë) morën flakë, pasi doja të dezinfektoja paratë e qiramarrësve”, shpjegoi ajo në një letër drejtuar bankës. ”Ndihem […]

05/11/2021
zoe.jpg

Një ngjarje tragjike është regjistruar në Belgjikë. Një 33-vjeçare me origjinë greke është rrëzuar nga një lartësi rreth 30 metra, gjatë kohës kur ishte duke bërë selfie. Mediat e huaja shkruajnë se ngjarja ka ndodhur të martën gjatë një udhëtimi që kishte bërë me bashkëshortin e saj, Joeri Janssen. Sipas informacioneve 33-vjeçarja, Zoe Snoeks ka […]

20/10/2021
1-178-780x439-1-770x433-min.jpg

Një djalë 3-vjeçar në Palm Costa të SHBA-ve është shpëtuar mrekullisht nga një polic. Shtëpia ku ndodhej 3-vjeçari u kaplua nga flakët dhe ishte oficeri Markus Dawson që hyri menjëherë mes flakëve dhe e shpëtoi djalin. “Përshëndetje mik, ku e ke nënën? Eja me mua”, mësohet t’i ketë thënë polici fëmijës. Në anën tjetër, hetuesit […]