ankara escort çankaya escort ankara escort çankaya escort ankara rus escort çankaya escort istanbul rus escort eryaman escort ankara escort kızılay escort istanbul escort ankara escort istanbul rus Escort atasehir Escort beylikduzu Escort

Kategori: Bota

22/09/2021
shbaw-min.jpg

Dy të vdekur në SHBA, pasi burri hidhet nga ndërtesa në Neë York dhe godet një person tjetër Dy persona kanë vdekur në SHBA, pasi një burrë me sa duket u hodh nga një ndërtesë në Yonkers, Neë York. Sipas informacioneve dyshohet për një vetëvrasje ku gjatë rënies është goditur një burrë tjetër.     […]

17/09/2021
auto_1631877486-samostrel-750x5001631879562-min-min.jpg

Një sulm me armë zjarri është regjistruar këtë të premte në Almelo të Holandës. Sipas raportimeve, dy persona kanë mbetur të vdekur, e një i plagosur, ndërsa autori është arrestuar nga policia.     RTV Oost ka publikuar një video ku shihet një burrë gjysmë i zhveshur në ballkon, që nis të gjuajë me breshëri […]

01/09/2021
auto_spanje_41630494865.jpeg

Jo pak, por më shumë se gjysma e të arrestuarve të operacionit ‘Dobra’ në Spanjë, Shqipëri dhe Gjermani. Bëhet fjalë për 60 shqiptarë të cilët janë vënë në pranga, ndër 107 të arrestuarit. Policia spanjolle, në bashkëpunim me atë shqiptare e gjermane, si dhe INTERPOL, prej një viti, gjurmonin dhe hetonin një organizatë të madhe […]