ankara escort çankaya escort ankara escort çankaya escort ankara rus escort çankaya escort istanbul rus escort eryaman escort ankara escort kızılay escort istanbul escort ankara escort istanbul rus Escort atasehir Escort beylikduzu Escort

Kategori: Kronikë

28/09/2021
auto_asaa1632845582.jpg

Aldi Rama, 21-vjeçari që vrau oficerin e Krimeve të Rënda, 44-vjeçarin Saimir Hoxha ka mbërritur në Spitalin e traumës në Tiranë. Sipas informacioneve të deritanishme, 21-vjeçari ndodhet në vdekje klinike. Pas vrasjes së oficerit, në aksion nga ajri dhe toka të RENEA e FNSH, 21-vjeçari Rama u vetëplagos rëndë duke qëlluar veten me plumb në […]

28/09/2021
Kune.png

Policia pranë kapjes së autorit të dyshuar të vrasjes se oficerit të policisë në Lezhë. Shërbimet policore gjatë krehjes së territorit në këto momente kanë konstatuar zonën e mbrojtur në Kune një person që lëviz me shpejtësi në thellësi të pyllit dhe dyshohet se është autori i ngjarjes. Gazetarja Dorjana Bezat raportoi për “BalkanWeb” se […]

25/09/2021
zjps-albania-Sarande-ambulance-L-624x450-624x433-min.jpg

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mesditë në Sarandë. Mësohet se një fëmijë 4 vjeç është pickuar nga një gjarpër dhe është nisur me urgjencë drejt Tiranës. Vajza 4-vjeçare kishte shkuar te gjyshja, në fshatin Bamatat, dhe ka qenë duke luajtur mes pemëve, kur është pickuar nga gjarpri në këmbë Vogëlushja është transportuar në Spitalin […]

25/09/2021
policia-elbasan1-min.jpg

Një 74-vjeçar është gjetur i pajetë në Elbasan. Policia njofton se i moshuari është gjetur pa shenja jete në banjot publike në sheshin “Gensher”. Elbasan/ Informacion paraprak Më datë 25.09.2021, rreth orës 12:30, në banjot publike në sheshin “Gensher”, Elbasan, është gjetur pa shenja jete dhe pa shenja dhune shtetasi Q.S., 74 vjeç, banues në […]

25/09/2021
aksioni-650x450-min.jpg

Policia e Elbasanit ka finalizuar operacionin antidrogë të koduar “Lugaxhi”, duke arrestuar 10 persona dhe proceduar penalisht një tjetër. Gjatë aksionit, blutë e Elbasanit kanë sekuestruar lëndë narkotike kanabis sattiva, doza me lëndë narkotike kokainë, një shumë parash që dyshohet se janë të përfituara nga shitja e lëndës narkotike, 3 automje, 1 motoçikletë , 1 […]