ankara escort çankaya escort ankara escort çankaya escort ankara rus escort çankaya escort istanbul rus escort eryaman escort ankara escort kızılay escort istanbul escort ankara escort istanbul rus Escort atasehir Escort beylikduzu Escort

Kategori: Kryesore

11/06/2020
ademi.png

Kryetarja e Bashkisë Shkodër, Voltana Ademi është përplasur me punonjësit e Inspektoriatit Kombëtar për Mbrojtjen e Territorit, pas nisjes së shembjes së objekteve përgjatë vijës bregdetare të Velipojës. IKMT ka vijuar edhe sot shembjet, ndërsa Ademi iu ka kërkuar urdhërin për të vepruar. Voltana Ademi: Unë dje kam marrë një telefonatë nga Ministria e Mjedisit. Ndërkohë […]

15/05/2020
Pellumb-Pipero-696x537-2-e1583510165248.jpg

Mjeku Pëllumb Pipero nuk përjashtoi mundësinë e një rikthimi të koronavirusit në fund të vjeshtës, ndërsa tha se kryesisht infeksionet respiratore e kanë këtë karakteristikë. Megjithatë ai u shpreh, se një valë e dytë nuk do të ketë të njëjtat efekte. “Nuk përjashtohet një mundësi në fund të vjeshtës. Nëse do kemi një rikthim nuk […]

15/05/2020
vrasja1.jpg

Policia ka arrestuar personin e dytë të dyshuar si bashkëpunëtor në vrasjen e dyfishtë që ndodhi më 27 prill në Lezhë ku humbën jetën rapsodi i njohur Kol Murrani dhe miku i tij Preng Simoni. Në pranga ka rënë 35-vjeçari, Agron Lushi, banues në Lalm Lukaj, Lezhë, me precedent kriminal, i dënuar më parë për […]