ankara escort çankaya escort ankara escort çankaya escort ankara rus escort çankaya escort istanbul rus escort eryaman escort ankara escort kızılay escort istanbul escort ankara escort istanbul rus Escort atasehir Escort beylikduzu Escort

Kategori: Show Biz

28/09/2021
auto_luanavjollca_180232908_130016609147022_8548928251497280421_n-1-1-780x4391632830272-1.jpg

Ajo konsiderohet si një prej moderatorëve më të suksesshme dhe më të dashura për publikun shqiptarë. Me sa duket, ajo ndihet e bekuar për një gjë të tillë dhe për dashurinë që merr nga fansat e saj çdo ditë, e për këtë prezantuesja zgjedhi t’i falënderoi me një letër të hapur. Prezantuesja postoi një letër […]

24/09/2021
34126_426010643280_177884338280_4340468_4578756_n-min.jpg

“Reality show” “Big Brother VIP” do të nisë shumë më shpejt nga ç’e mendonit. Mësohet se data 1 tetor do të shënojë nisjen e “BBV”. Që në momentin që u përfol se ky “reality show” do të kthehej në ekran nisën aludimet e shumta se kush mund të jenë personazhet e përzgjedhur për të marrë […]

24/09/2021
640-0-614c6d05d9f01-min.png

Dy ish-konkurrentët e “Për’puthen”, Andi Artani dhe Elvis Lushi, kanë zbuluar përmes postimeve në rrjetet sociale, se kanë mbetur dy miq të mirë pas përfundimit të programit. Andi ka postuar sot një foto në “Intastory” ku shfaqet së bashku me Locon. Krahas kësaj poze ai shkruan se po i “përgatit fjalimet Elvisit”. Kujtojmë se muhabeti […]

24/09/2021
ledjana-cover-1-590x354-min.jpg

Lediana Prenga ish konkurrentja e “Përputhen” jo vetëm që po vazhdon studimet për laborator dentar, por gjithashtu është shumë e angazhuar me Fitness. Në faqen e saj “Ledjana Fitness” ajo shpesh jep këshilla në lidhje me ushtrime që të bëjnë mirë për trupin, por edhe dieta të shëndetshme. Së fundmi në instastory ajo ka publikuar […]