ankara escort çankaya escort ankara escort çankaya escort ankara rus escort çankaya escort istanbul rus escort eryaman escort ankara escort kızılay escort istanbul escort ankara escort istanbul rus Escort atasehir Escort beylikduzu Escort

“Doje ta kapje në vende të tjera…”/Provokimet në takimin Bruno-Alvisa nxisin debat në studio

poo-7-696x357

Provokimet në takimin mes Brunos dhe Alvisës kanë nxitur debat në studio mes Mikelës dhe Adës.

Mikela është shfaqur e revoltuar pasi Bruno është parë shumë i afërt me vajzën.

Bruno: Në fillim kam pas pëlqim për Alvisën qëkur hyra. E prisja zgjedhjen e Alvisës, nuk ndodhi dhe më pas ne u njohëm me persona të tjerë.

Mikela: Ishin dy fëmijë që po luanin aty
Mikela: Doje të kapje në vende të tjera edhe ktej doje të puthje.

Mikela: S’të ka lënë njeri të të prekte se dëshira jote ishte yhyy.
Ada: Ça emocionesh ke pasur për ne?
Bruno: S’kam pasur aspak marrëdhënie vëlla-motër.