ankara escort çankaya escort ankara escort çankaya escort ankara rus escort çankaya escort istanbul rus escort eryaman escort ankara escort kızılay escort istanbul escort ankara escort istanbul rus Escort atasehir Escort beylikduzu Escort

‘Dy gjyqtarë ishin në prag arrestimi’/ A u dekonspirua operacioni sekret i SPAK?

auto_spak-1-696x5341636704093

Gazetarja Klodiana Lala shkruan se ka pasur tensione në Elbasan pas dekonspirimit të një hetimi të SPAK për dy gjyqtare.

Në një postim në rrjetet sociale, Lala shkruan se dy gjyqtarët ishin në prag arrestimi, por Operacionalja u kthye duarbosh ne Tirane.

‘Tension ne Elbasan!

Dy gjyqtarë ishin në prag arrestimi, se K.Gj kishte folur më shumë se ç’duhet në burg. SPAK mprehu shpatën, por se kush e dekonspiroi nje zot e di. Gjyqtaret dikush i informoi dhe ata i futën një dënim ekstrem të pandehurit.

Operacionalja u kthye duarbosh në Tiranë!’-shkruan Lala.

Image