ankara escort çankaya escort ankara escort çankaya escort ankara rus escort çankaya escort istanbul rus escort eryaman escort ankara escort kızılay escort istanbul escort ankara escort istanbul rus Escort atasehir Escort beylikduzu Escort

E lidhur me Luanin/ Reagon për herë të parë Gilberta e “Përputhen 40”

gilberta-3-590x354-min

Ish konkurentja e “Përputhen 40” Gilberta Simoni ka reaguar pas lajmit të përhapur nga Armando, gjithashtu ish konkurent i “Përputhen” se pas ndarjes nga Iliri nga ajo është në një lidhje dashurie. Konkretisht me konkurentin përmetar Luan Muahaj.

Ajo ka bërë një postim në instastory ku shprehet se lajmi nuk është aspak i vërtetë dhe se me Luanin janë vetëm miq të mirë.

cna lajme show

“Ky lajm i thënë nga Armando është i pavërtëtë. Pas ndarjes nuk kam filluar asnjë lidhje të re. Jam single. Faleminderit”, shkruan në instastory Gilberta.