ankara escort çankaya escort ankara escort çankaya escort ankara rus escort çankaya escort istanbul rus escort eryaman escort ankara escort kızılay escort istanbul escort ankara escort istanbul rus Escort atasehir Escort beylikduzu Escort

E rëndë në Zvicër, babai vret të bijën 12 vjeçe dhe më pas i jep fund vetes

policia-zvicerane-min

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Rapperswil-Jona të Zvicrës.

Mediat atje bëjnë me dije se një baba ka vrarë për vdekje të bijën e tij 12 vjeçe dhe më pas i ka dhënë fund dhe jetës së tij.

Deri tani dihet se vrasja nuk ka ndodhur nga përdorimi i armës, megjithatë nuk dihet ende se nga çfarë është shkaktuar.

Personi që ka informuar policinë për krimin ishte një palë e tretë e jashtme që nuk kishte lidhje me familjen.

 

 

Siç shkruan policia në njoftimin për shtyp, gruaja dhe fëmija i dytë, më i madh i familjes, duket se nuk kishin qenë në shtëpi në kohën e krimit. Rrethanat e sakta të aktit tani po hetohen nga autoritetet dhe pritet të hidhet më shumë dritë mbi ngjarjen.