ankara escort çankaya escort ankara escort çankaya escort ankara rus escort çankaya escort istanbul rus escort eryaman escort ankara escort kızılay escort istanbul escort ankara escort istanbul rus Escort atasehir Escort beylikduzu Escort

‘Familjarët nuk na flasin pasi u bëmë pjesë e ‘Përputhen’, flasin hapur dy konkurrentet

auto_ba5e3aaaa0cfea6a34b006942ce00de7_L1631632574-min

Pas javës së parë të “Për’puthen” ku u bë prezantimi i konkurrentëve, java e sotme ka nisur me emocione e rrëfime.

Dy prej konkurrenteve, Ada me Arlidën, e cila i thonë Tola, rrëfyen se kanë probleme me familjarët pasi ata kanë qenë kundër pjesëmarrjes së tyre në program. Ada tregoi e para se nuk i flet asnjë anëtar i familjes së saj.

“Më kanë mbështetur për çdo gjë, por këtë nuk e përtypin dot. Nuk e di, por nuk e konceptojnë dot fare.”- tha Ada.

Gjatë rrëfimit të saj, Tola u përlot duke marrë vëmendjen e konkurrentëve dhe Borës e Arjanit. Ajo tregoi se nuk flet me vëllain i cili jetonte në Berlin dhe shkak ishte bërë hyrja e saj në “Për’puthen”.

Unë nuk flas me vëllain tim. Ne kemi një vit diferencë dhe gjithmonë kemi qenë bashkë që nga klasa e parë deri në gjimnaz. Tani nuk kemi komunikim dhe ndikon shumë te unë kjo pjesë. Do doja që të ishim si më parë”,- thotë Tolja.

Nga ana tjetër Arjani tha se shqiptarët janë një natyrë e lidhur me familjen dhe se mendimi i tyre ndikon shumë. Ai përgëzoi vajzat për kurajon dhe i bën thirrje familjarëve të mendojnë për lumturinë e tyre.