ankara escort çankaya escort ankara escort çankaya escort ankara rus escort çankaya escort istanbul rus escort eryaman escort ankara escort kızılay escort istanbul escort ankara escort istanbul rus Escort atasehir Escort beylikduzu Escort

Fifit nuk i ndahen incidentet, shikoni momentin kur rrëzohet para konkurrentit të ri

640-0-5efa3d22272f6

Fifi ka qenë qendra e vëmendjes gjatë spektaklit të djeshëm të Big Brother Vip, pasi i ra të fikët pas një debati me Balinën.

Kjo e fundit it ha Fifit se nuk duhet të ndërhyjë në marrëdhënien mes Sarës dhe Pajtimit dhe se të gjithën po e bën për vëmendje.

“Ke ndërhyrë dhe kjo është hera e dytë që ndërhyn në një lidhje. Leji të bëjnë çfarë duan ata. Të ka dalë loja nga duart dhe po e humb vëmendjen”, tha Balina.

Fifi e priti shumë keq këtë deklaratë dhe kërkoi menjëherë të dalë nga shtëpia, por pasi u qetësua dhe foli me Arbanën në dhomën e rrëfimit vendosi të mos largohej.

“E di çfarë është e tmerrshme Fifi? Të rrëzohet një autobuz me njerëz në Bullgari, të humbasë jetën një artiste e re, fëmijë që s’kanë bukë , njerëz që nuk kanë çati mbi kokë. Ti je person publik. A e di sa gjykohem unë si arrogante, mëndjemadhe, unë nuk do lë punën time do vazhdoj të eci përpara.Mendimet ndryshe duhen pranuar se jetojmë në një botë demokratike”,  i tha Arbana.

Mirëpo, duket se e marta paska qenë mbrëmja e incidenteve për Fifin. Teksa banorët shkuan të takonin konkurrentin e ri, Valon Shehu, Fifi është rrëzuar. Fatmirësisht, këngëtarja nuk është lënduar, por është ngritur menjëherë dhe ka shkuar të takojë Valonin.