ankara escort çankaya escort ankara escort çankaya escort ankara rus escort çankaya escort istanbul rus escort eryaman escort ankara escort kızılay escort istanbul escort ankara escort istanbul rus Escort atasehir Escort beylikduzu Escort

Foto Lajm/12 imazhe magjike nënujore nga konkursi i fotove të Revistës Scuba Diving

IMAZHE

Fotografitë nënujore kërkojnë durim, durim dhe kohën e ndarë në sekonda për të kapur krijesa me lëvizje të shpejta në foto.

Këtë javë, konkursi i fotografive nënujore Scuba Diving Magazine Through Your Lens, shpalli fituesit e konkursit të saj 2020, duke njohur arritjet e jashtëzakonshme në fotografinë e jetës së egër nën dallgë.

Nga 2,636 paraqitje (më e shumta në historinë 16-vjeçare të konkursit) këtu janë 12 imazhe të vlerësuara me çmime.

Shfletoni galerinë e mëposhtmë për 12 imazhet magjike të shkrepura nën ujë: