ankara escort çankaya escort ankara escort çankaya escort ankara rus escort çankaya escort istanbul rus escort eryaman escort ankara escort kızılay escort istanbul escort ankara escort istanbul rus Escort atasehir Escort beylikduzu Escort

FOTOGALERI/ Dhunë e arrestime, ja çfarë po bën policia në protestën e naftëtarëve

2

Policia nuk e ndalon dhunën ndaj protestuesve para ministrisë së Belinda Ballukut.

Qindra naftëtarë të Ballshit, të mbështetur dhe të rinj e qytetarë kanë protestuar ditën e sotme në Tiranë.

Por policia që drejtohet me urdhra politik nga ministria e Brendshme e Sandër Lleshit, në vend që të dalë e të luftojë krimin, del në rrugë e dhunon protestues, që janë në të drejtën e tyre të ligjshme.