ankara escort çankaya escort ankara escort çankaya escort ankara rus escort çankaya escort istanbul rus escort eryaman escort ankara escort kızılay escort istanbul escort ankara escort istanbul rus Escort atasehir Escort beylikduzu Escort

FOTOLAJM/ Rama sulmon dhe arreston protestuesit me pajisjet që i ka dhuruar vëlla Erdogani

foto

Edi Rama po përdor të gjitha mënyrat për të nënshtruar protestuesit, por deri tani duket se e ka të pamundur.

Kryeministri i cili duket se ka marrë vetë në dorën Ministrinë e Brendshme, ka nxjerrë nga bodrumet e policisë të gjitha pajimet.

Të tilla janë edhe këto foto, ku policia po sulmon dhe arreston të rinjtë me pajimet që i ka dhuruar vëlla Erdogani, i cili njihet për shtypjen që u ka bërë protestave në Turqi