ankara escort çankaya escort ankara escort çankaya escort ankara rus escort çankaya escort istanbul rus escort eryaman escort ankara escort kızılay escort istanbul escort ankara escort istanbul rus Escort atasehir Escort beylikduzu Escort

Ish-konkurrentja e Përputhen duket shumë ndryshe, ndjekësit e akuzojnë për botoks

auto_FDGJKSHUIFSDJKGSDFHSDFHSHS1633002925-min

Ish konkurentja e “Përputhen” Ledjana Prenga vazhdon të jetë një prej emrave më të komentuar të momentit.

Së fundmi ajo ka bërë një ndryshim drastik në pamjen e saj.

Ajo ka prerë baluket, të cilat i shkojnë shumë.

Ledjana ka postuar disa foto me pamjen e saj të re në rrjetet sociale dhe krahas fotove ka shkruar-”një filter është filter, nuk është botoks”, duke nënkuptuar se thjesht ka bërë një ndryshim në pamje dhe ka përdorur filtër, jo botoks.

Kujtojmë se Ledjana Prenga doli çift me ish konkurentin e “Përputhen”, Mevlan Shaba. Ata vendosën të vazhdojnin njohjen mes tyre jashtë programit por lidhja e tyre nuk funksionoi.