ankara escort çankaya escort ankara escort çankaya escort ankara rus escort çankaya escort istanbul rus escort eryaman escort ankara escort kızılay escort istanbul escort ankara escort istanbul rus Escort atasehir Escort beylikduzu Escort

Ishte shpallur prej 3 ditësh i zhdukur, policia gjen 3-vjeçarin australian, ishte fshehur në…

120407642_littleboy-770x433

Një djalë 3 vjeç australian, i shpallur i humbur nga familjarët, është gjetur katër ditë më parë i fshehur në shkurre.

Kontrollet e policisë u shtrinë si nga toka e nga ajri për gjetjen e djalit, dhe rezultoi se ai, ishte duke pirë ujë në një përrua pranë shtëpisë.

Djali i vogël, me nevoja të veçanta dhe që nuk flet, ishte parë për herë të fundit në shtëpi të premten, ndërsa u gjet rreth 500 metra larg pronës së prindërve.

Autoritetet thanë se vogëlushi kishte pësuar disa gërvishtje në pjesën e poshtme të këmbëve dhe u gjet i lagur me rroba të lagura, por përgjithësisht ishte në gjendje të mirë shëndetësore.