ankara escort çankaya escort ankara escort çankaya escort ankara rus escort çankaya escort istanbul rus escort eryaman escort ankara escort kızılay escort istanbul escort ankara escort istanbul rus Escort atasehir Escort beylikduzu Escort

Kur bukuria është gjenetike/ Motra e Kıvanç Tatlıtuğ i mahnit të gjithë më bukurinë e saj

auto_KYvanc-TatlYtuY-Computer-Wallpaper1635252995-min

Kıvanç Tatlıtuğ, i cili fillimisht bëri emër me konkursin ‘Best Model of Turkey’ ku mori pjesë në vitin 2002 dhe më pas bëri emër duke marrë pjesë në seriale që thyen rekordin e shikueshmërisë.

Aktori i suksesshëm, i cili nuk dëshiron të dalë në plan të parë me jetën e tij private, ka 2  motra dhe 2 vëllezër me emrat Melisa Tatlıtuğ, Cem Tatlıtuğ, İpek Tatlıtuğ dhe Tugay Tatlıtuğ.

Por kushdo që sheh fotot e Kıvanç Tatlıtuğ me motrën e tij Melisa, nuk mund të mos bëjë të njëjtin koment.

Kıvanç Tatlıtuğ dhe motra e tij vlerësohen pothuajse nga të gjithë, me komente të tipit: “Është e pamundur të mos admirosh gjenet”.

ImageImageImageImage