ankara escort çankaya escort ankara escort çankaya escort ankara rus escort çankaya escort istanbul rus escort eryaman escort ankara escort kızılay escort istanbul escort ankara escort istanbul rus Escort atasehir Escort beylikduzu Escort

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi bëhen prindër për herë të parë

auto_unnamed-31637772413

Vajza është këtu! Marina dhe Getoari janë bërë prindër për herë të parë, sipas burimeve të “VipMagazine”.

Vogëlushja e tyre ka ardhur në jetë ditën e sotme,në Tiranë.

Në fund të muajit Gusht, moderatorja e njohur Marina Vjollca konfirmoi shtatzëninë e saj,

“Jam e bekuar, faleminderit Zot për gjithçka”, shkroi Marina përkrah fotove të saj.

Në 17 nëntor, ajo u ka treguar gjithë ndjekësve se është në pritje të një vajze, të cilën e quajti me përkëdheli ‘picirukja’.

“Mezi po te presim picirukja jone”,- shkruan Marina. 

Kujtojmë se Marinën e shohim çdo të shtunë duke moderuar ‘Klanifornian’.

Në momentin që u prezantua me publikun ajo u shpreh se pritjes së saj për “Klanifornian-n” i erdhi fundi, por njëkohësisht nuk mund të rrinte pa përmendur dhe pritjen e saj që e quajti “pritjen më të ëmbël në botë”.

“Kështu që këtë sezon nuk ta prezantoj vetëm”- tha Marina duke treguar barkun e rrumbullakosur.

Nuk dihet se çfarë do të ndodhë tani me ‘Klanifornian’ dhe se a do vazhdojë Marina ta moderojë emisionin.