ankara escort çankaya escort ankara escort çankaya escort ankara rus escort çankaya escort istanbul rus escort eryaman escort ankara escort kızılay escort istanbul escort ankara escort istanbul rus Escort atasehir Escort beylikduzu Escort

‘Mbase më pëlqen, por nuk është vendi’/ Për kë po flet Einxhel?

auto_einxh1637773967

Pas spektaklit të së martës mbrëma, Beniada dhe Einxhel kanë gjetur pak kohë të diskutojnë me njëra-tjetrën.

Beniada e ka këshilluar Einxhel që të afrohet më tepër me Arbërin dhe mos t’i refuzojë momentet kur ai kërkon shoqërinë e saj.

“Mos e refuzo kur ai kërkon të afrohet, kushtoi pak më shumë vëmendje”,- tha ajo.

Pas kësaj këshille, ishte Einxhel ajo e cila deklaroi se pëlqimi ndaj Arbërit ekziston, por mbase nuk është as koha dhe vendi për të krijuar diçka më shumë mes njëri-tjetrit.

“Mbase më pëlqen vërtetë, por nuk është as koha as momenti”, tha moderatorja e njohur.