ankara escort çankaya escort ankara escort çankaya escort ankara rus escort çankaya escort istanbul rus escort eryaman escort ankara escort kızılay escort istanbul escort ankara escort istanbul rus Escort atasehir Escort beylikduzu Escort

Momenti tronditës, një makinë me shpejtësi këput derën e një automjeti tjetër në Angli

Anglia-780x439-1-770x433

Ky është momenti kur një shofer makine shpëtoi pa lëndime, mirëpo dera e këtij automjeti u ‘shqye’, gjatë përplasjes me një makinë tjetër.

Sipas DailyMail, e gjithë ngjarja besohet të ketë ndodhur në qytetin Sunderland të Anglisë, derisa pamjet u xhiruan nga një makinë tjetër që po kalonte.

Instruktori i vozitjes Peter Scott, po kalonte “Freelander-in” i parkuar në anën e kundërt të rrugës, kur u afrua një Ford Fiesta i bardhë.

 

 

Shoferi i Freelander hapi derën, me sa duket pa shikuar, dhe Fiesta e goditi atë, duke ia ‘shkëputur’ derën.