ankara escort çankaya escort ankara escort çankaya escort ankara rus escort çankaya escort istanbul rus escort eryaman escort ankara escort kızılay escort istanbul escort ankara escort istanbul rus Escort atasehir Escort beylikduzu Escort

Nisi ta dhunonte, gruaja i “hakërrehet” burrit, e bën të pendohet rëndë (VIDEO)

1-33-780x439-1-770x433

Kamerat e sigurisë në një lokal në Vietnam kanë fiksuar momentin e sherrit mes një gruaje dhe një burri. Dyshja shihen teksa janë duke qëndruar në një bar-kafe duke biseduar, ku papritur burri nis të godasë me grushte gruan.

Nuk ka munguar dhe kundërpërgjigja e kësaj të fundit, që e bën burrin të pendohet. Ajo e godet atë me grushte e në fund i gjuan me karrige.

Duke parë se nuk kishte shanse për ta dhunuar, burri vendosë të tërhiqet nga synimi i tij e gruaja vazhdoi rrugëtimin e saj sikur të mos kishte ndodhur asgjë e keqe. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme.