ankara escort çankaya escort ankara escort çankaya escort ankara rus escort çankaya escort istanbul rus escort eryaman escort ankara escort kızılay escort istanbul escort ankara escort istanbul rus Escort atasehir Escort beylikduzu Escort

Një lidhje e re? Atdheu i Për’puthen ‘kapet mat’ me bjonden misterioze

131896441_430061004687867_4195678780407294887_n

Ish-konkurrenti i Për’puthen, Atdhe Xharavina duket se është në një lidhje të re dashurie. Të paktën kështu e tregojnë fotot e tij duke u puthur me një vajze bjonde në një nga lokalet e kryeqytetit.

Në fotot e publikuara nga Kryefjala.com, Atedhu duket shumë i afërt me vajzën në fjalë, megjithëse ai nuk e ka pranuar publikisht se është në një lidhje.

   

Kujtpjmë se në media u përfol gjatë për një lidhje mes tij dhe Bora Zemanit, pasi ai dol inga Për’puthen. Madje ai kishte thënë se dhe vajzën dëshironte ta quante “Nala” njësoj siç është shprehur Bora.

Megjithatë Atedhu i mohoi zërat për një romancë mes tyre kur ishte i ftuar në emisionin “Natë me Aulonën”.

“Kam frikë edhe të flas, se unë flas gjë tjetër, portalet shkruajnë gjë tjetër. Jam lodhur shumë, pasi edhe Borës i ka nxjerrë probleme kjo puna me mua. Në fillim e kam marrë me shaka e sportivitet por vazhduan shumë”, tha Atdheu.

Edhe Bora kishte sqaruar thashethemet e përhapura në një postim në Instastory, ku kërkoi që të mos publikoheshin më lajme të tilla.

Më vonë Atdheu e hoqi Borën edhe nga Instagrami dhe tha se arsyeja për këtë ishte për t’i dhënë fund njëherë e mirë thashethemeve.