ankara escort çankaya escort ankara escort çankaya escort ankara rus escort çankaya escort istanbul rus escort eryaman escort ankara escort kızılay escort istanbul escort ankara escort istanbul rus Escort atasehir Escort beylikduzu Escort

Policia italiane arreston 26-vjeçarin shqiptar, i kapen doza kokaine gati për shitje

auto_policia_italiane11630941339-min

Një 26-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia italiane pasi u kap me gramë kokainë të mbështjellë dhe të ndarë në 17 doza gati për shitje.

Në momentin e arrestimit atij i janë sekuestruar nja sasi parash, që përllogariten në qindra euro.

Shqiptari u ndalua në rrugën “Santa Filomenta”, ndërsa droga dhe paratë janë sekuestruar nga policia.

I riu është dërguar në qelitë e paraburgimit dhe brenda pak ditësh do të dalë para gjykatës për t’u njohur me masën e sigurisë.