ankara escort çankaya escort ankara escort çankaya escort ankara rus escort çankaya escort istanbul rus escort eryaman escort ankara escort kızılay escort istanbul escort ankara escort istanbul rus Escort atasehir Escort beylikduzu Escort

Skena kaosi në Londër, qytetarët zihen me thika për të zënë radhën për karburant

640-0-6152df6d8ec78-600x360-1

Autoritetet londineze kanë deklaruar, se janë të gatshëm për të nxjerrë në terren forca të armatosura, për të lehtësuar problemet me furnizimin e karburantit.

Me sa duket pritja e gjatë dhe radhët në pikat e karburantit kanë irrituar britanikët, të cilët kanë arritur të marrin dhe thika me vete për të siguruar pak benzinë.

Një shofer britanik në jug-lindje të Londrës, i irrituar nga pritja e gjatë dhe radhët kilometrike për pak benzinë, debatoi me një shofer tjetër, pa hezituar të nxirrte edhe një thikë.

Siç shihet në video, shoferi i tërbuar iu drejtua shoferit tjetër dhe duke e kërcënuar me thikë, i kërkoi të zbriste nga makina.

 

 

Fatmirësisht, incidenti përfundoi pa të lënduar.