ankara escort çankaya escort ankara escort çankaya escort ankara rus escort çankaya escort istanbul rus escort eryaman escort ankara escort kızılay escort istanbul escort ankara escort istanbul rus Escort atasehir Escort beylikduzu Escort

Etiketë: garazh

22/09/2021
shbaw-min.jpg

Dy të vdekur në SHBA, pasi burri hidhet nga ndërtesa në Neë York dhe godet një person tjetër Dy persona kanë vdekur në SHBA, pasi një burrë me sa duket u hodh nga një ndërtesë në Yonkers, Neë York. Sipas informacioneve dyshohet për një vetëvrasje ku gjatë rënies është goditur një burrë tjetër.     […]