ankara escort çankaya escort ankara escort çankaya escort ankara rus escort çankaya escort istanbul rus escort eryaman escort ankara escort kızılay escort istanbul escort ankara escort istanbul rus Escort atasehir Escort beylikduzu Escort

Etiketë: O2news

26/10/2021
manastirliu-3-e1635244983321-min.jpg

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu nuk flet për pasojat që ka sjellë ujësjellësi i Krujës në të gjithë rrethinën. Teksa vizitoi të sëmurët në spital, e bëri me dije për mediat se numri i të helmuarve gjithsej është 370 persona, mes tyre edhe fëmijë, nuk jep asnjë koment për ujësjellësin. Madje dhe ironizon gazetarët që […]

26/10/2021
auto_KYvanc-TatlYtuY-Computer-Wallpaper1635252995-min.jpg

Kıvanç Tatlıtuğ, i cili fillimisht bëri emër me konkursin ‘Best Model of Turkey’ ku mori pjesë në vitin 2002 dhe më pas bëri emër duke marrë pjesë në seriale që thyen rekordin e shikueshmërisë. Aktori i suksesshëm, i cili nuk dëshiron të dalë në plan të parë me jetën e tij private, ka 2  motra dhe 2 vëllezër me emrat Melisa Tatlıtuğ, Cem […]

26/10/2021
kruje-min.jpg

Deputete të Partisë Demokratike, Dhurata Çupi, Orjola Pampuri dhe Merita Bakiu kanë vizituar sot në spitalin e Krujës pacientët e shtruar që kanë shfaqur prej të dielës shenja të helmimit. Ndërsa kërkoi nga prokuroria të hetojë sa më shpejt këtë ngjarje, deputetja Bakiu u shpreh se djali i saj por edhe pjesëtarë të tjerë të […]

26/10/2021
bushati-basha-min.jpg

Analisti Andi Bushati reagoi pas debatit të mbrëmshëm në emisionin ‘Opinion’. Me ironi, Bushati shkruan se Basha është në minorancë. Sipas analistit, atij i ka ngelur vetëm vula. “Debati në ‘Opinion’ mes mbështetësve të Berishës dhe Bashës. Këta të dytët mbrojnë idenë se edhe kur një shumicë në parti kërkon ndryshime, këtë mund të mos […]