ankara escort çankaya escort ankara escort çankaya escort ankara rus escort çankaya escort istanbul rus escort eryaman escort ankara escort kızılay escort istanbul escort ankara escort istanbul rus Escort atasehir Escort beylikduzu Escort

Etiketë: policia

29/11/2021

Pas reshjeve të dendura të shiut gjatë dy ditëve të fundit, lumi Vjosa ka dalë nga shtrati. Sipas raportimeve nga terreni, shtrati i lumit ka dalë në pjesën e pazarit te tregu i gjësë së gjallë në Novoselë. Lumi Vjosa, në vitet e fundit ka shkaktuar disa herë dëme në shtëpitë dhe tokat bujqësore të […]

29/11/2021
auto_New_Project1638199051.jpg

Ditën e sotme, ranë në prangat e policisë shtetasi Jurgen Beqiraj 22-vjeç dhe shtetasi i mitur L.Xh., 17 vjeç, pas një aksioni nga Policia e Lezhës e asistuar dhe nga forcat Shqiponja. Në bazë të informacioneve të marra në rrugë operative, policia ndaloi automjetin e 22-vjeçarit Beqiraj dhe gjatë kontrollit mundi të sekuestronte një armë […]

29/11/2021
Deklarate-per-Shtyp.jpg

Ambasada e SHBA në Tiranë ka uruar këtë të hënë në faqen e vetë zyrtare, 77 vjetorin e Çlirimit të Shqipërisë. Në postimin e ambasadës thuhet se në këtë festë zyrtare, shqiptarët nderojnë ata që sakrifikuan jetët në luftë. “Shqipëria shënon sot përvjetorin e 77 të Çlirimit. Në këtë festë zyrtare, shqiptarët nderojnë ata që […]