ankara escort çankaya escort ankara escort çankaya escort ankara rus escort çankaya escort istanbul rus escort eryaman escort ankara escort kızılay escort istanbul escort ankara escort istanbul rus Escort atasehir Escort beylikduzu Escort

Etiketë: shqiperi

29/11/2021

Pas reshjeve të dendura të shiut gjatë dy ditëve të fundit, lumi Vjosa ka dalë nga shtrati. Sipas raportimeve nga terreni, shtrati i lumit ka dalë në pjesën e pazarit te tregu i gjësë së gjallë në Novoselë. Lumi Vjosa, në vitet e fundit ka shkaktuar disa herë dëme në shtëpitë dhe tokat bujqësore të […]

29/11/2021
uhbhu.jpg

Sekretari i PD-së Indrit Hoxha, në një intervistë me moderatoren Armela Ferko në Edicionin e Pasdites në Syri Tv, deklaroi se PD aktuale tallet me të përndjekurit politikë. Hoxha theksoi se Lulzim Basha ka përdorur këtë shtresë të shoqërisë.  “Nuk habitem aspak me skandalin e deputetit të PS, që ka lavdëruar Enver Hoxhën, sepse PS […]

29/11/2021
auto_WhatsApp-Image-2021-11-29-at-12.13.051638198888.jpeg

Big Brother Vip ka dhuruar shumë skena tensioni këtë edicion, por natyrisht që ato që s’mund të mungonin kanë qenë skenat romantike. Këtë herë janë Einxhel dhe Arbri ata që po afrohen gjithnjë e më shumë me njëri-tjetrin dhe madje nuk i rezistojnë dot ngacmimeve. Ata kanë qëndruar pranë njëri-tjetrit të shtrirë, teksa mbanin duart […]