ankara escort çankaya escort ankara escort çankaya escort ankara rus escort çankaya escort istanbul rus escort eryaman escort ankara escort kızılay escort istanbul escort ankara escort istanbul rus Escort atasehir Escort beylikduzu Escort

Etiketë: Sport

08/10/2021
cekici-uzuni-618x450-min.jpg

Kombëtarja shqiptare u ka dhënë fund seancave stërvitore në Durrës dhe është nisur drejt Budapestit, ku do të përballet ndaj Hungarisë mbrëmjen e së shtunës në stadiumin “Pushkash Arena” në orën 20:45, sfidë shumë e rëndësishme e vlefshme për kualifikueset e Botërorit “Katar 2022”. Nga ajo që është parë në seancën e fundit stërvitore, Reja […]

04/10/2021
edi-reja-770x413-min.png

Edy Reja publikoi një ditë më parë listën me lojtarët e grumbulluar për dy sfidat e tetorit kundër Hungarisë dhe Polonisë. Bie në sy mungesa e Taulant Xhakës, rikthimi i Ivan Balliut apo mungesa për shkak dëmtimesh të Abrashit dhe Qazim Laçit. Nuk është preferuar as Ernest Muçi i cili është vendosur në dispozicion të […]