ankara escort çankaya escort ankara escort çankaya escort ankara rus escort çankaya escort istanbul rus escort eryaman escort ankara escort kızılay escort istanbul escort ankara escort istanbul rus Escort atasehir Escort beylikduzu Escort

Etiketë: zjarr

10/09/2021
auto_digjet_makina11630254763.jpg

Një automjet ka marrë flakë paraditen e sotme në dalje të tunelit të Elbasanit. Mjeti  është djegur plotësisht por nuk ka dëme në njerëz, njofton policia. Njoftimi i plotë: Elbasan/ Informacion paraprak Më datë 10.09.2021, rreth orës 10:35, në dalje të tunelit  Tiranë-Elbasan , mjeti tip “Benz”, me drejtuese shtetasin A.S., 47 vjeç, banues në Librazhd […]

09/09/2021
Screenshot_1-6-669x450-1.png

Mes tragjedisë në Tetovë ka dhe lajme të mira. 12 persona janë nxjerrë të gjallë nga spitali i djegur. Mediat maqedonase shkruajnë se personat e mbijetuar janë jashtë rrezikut për jetën dhe janë çuar për shërim në disa spitale të tjera deri në Shkup. Ndërkohë numri i viktimave zyrtarisht mbetet 14 kurse organet hetimore menjëherë […]

08/09/2021
zjarr-Lazarat-4-338x450-1.jpeg

Një sipërfaqe me ullinj është përfshirë nga flakët në zonën e Levanit në Fier. Zjarri ka përfshirë ferra shkurre, por edhe ullinj shumë vjeçar të mbjellë nga fermerë të zonës. Për shkak të përhapjes së zjarrit më shpejtësi është kërkuar ndihma e forcave zjarrfikëse të Patosit dhe Roskovecit. Ndërkohë forcat zjarrfikëse të Fierit kanë shkuar […]

25/08/2021
800-0-61123f2eb8765.jpg

Një vatër e re zjarri është shfaqur sot mbi fshatin Dukat.Vatra është në afërsi të bazës së Pashalimanit dhe dyshohet se përsëri kemi të bëjmë me një zjarrvënie të qëllimshme. Mësohet se vatra e re e zjarrit është shfaqur në një pikë që nuk ishte prekur nga zjarri masiv i disa ditëve më parë.