ankara escort çankaya escort ankara escort çankaya escort ankara rus escort çankaya escort istanbul rus escort eryaman escort ankara escort kızılay escort istanbul escort ankara escort istanbul rus Escort atasehir Escort beylikduzu Escort

Tragjike/ Një i vdekur në Durrës

auto_1537897036_policiaedurresit1538763001

Një person ende i paidentifikuar ka humbur jetën në Durrës.

Ngjarja ka ndodhur në Lagjen 11 dhe trupi i pajetë është gjetur brenda një kabine elektrike.

Dyshohet se ka rënë në kontakt me energjinë elektrike, duke humbur jetën.

Policia e Durrësit/ Informacion paraprak

Më datë 24.11.2021, rreth orës 15:10, në lagjen nr. 11, Durrës, një shtetas i paidentifikuar ka rënë në kontakt me rrymën elektrike tek një kabinë elektrike dhe për pasojë ka gjetur vdekjen.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për identifikimin e personit dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.