ankara escort çankaya escort ankara escort çankaya escort ankara rus escort çankaya escort istanbul rus escort eryaman escort ankara escort kızılay escort istanbul escort ankara escort istanbul rus Escort atasehir Escort beylikduzu Escort

Tragjike/ Vdes 33-vjeçarja në Belgjikë: Ishte duke bërë fotografi buzë një shkëmbi

zoe

Një ngjarje tragjike është regjistruar në Belgjikë.

Një 33-vjeçare me origjinë greke është rrëzuar nga një lartësi rreth 30 metra, gjatë kohës kur ishte duke bërë selfie.

Mediat e huaja shkruajnë se ngjarja ka ndodhur të martën gjatë një udhëtimi që kishte bërë me bashkëshortin e saj, Joeri Janssen.

Sipas informacioneve 33-vjeçarja, Zoe Snoeks ka qenë duke qëndruar buzë një shkëmbi për tu fatografuar, ka humbur ekuilibrin dhe më pas ka rënë nga një lartësi rreth 30 metra, ku ka gjetur vdekjen, shkruajnë mediat greke.

 

 

Zoi