ankara escort çankaya escort ankara escort çankaya escort ankara rus escort çankaya escort istanbul rus escort eryaman escort ankara escort kızılay escort istanbul escort ankara escort istanbul rus Escort atasehir Escort beylikduzu Escort

Tre-vjeçari amerikan bllokohet në shtëpinë e mbuluar nga flakët, shpëtohet mrekullisht nga efektivi

1-178-780x439-1-770x433-min

Një djalë 3-vjeçar në Palm Costa të SHBA-ve është shpëtuar mrekullisht nga një polic. Shtëpia ku ndodhej 3-vjeçari u kaplua nga flakët dhe ishte oficeri Markus Dawson që hyri menjëherë mes flakëve dhe e shpëtoi djalin.

“Përshëndetje mik, ku e ke nënën? Eja me mua”, mësohet t’i ketë thënë polici fëmijës.

Në anën tjetër, hetuesit kanë konfirmuar se babai i 3-vjeçarit kishte shkuar në qytet dhe se në shtëpi e kishte lënë vogëlushin me vëllain e madh dhe motrën.

Deri më tani nuk dihen shkaqet që çuan deri te shpërthimi i zjarrit, por për fat të mirë nuk ka të lënduar.