ankara escort çankaya escort ankara escort çankaya escort ankara rus escort çankaya escort istanbul rus escort eryaman escort ankara escort kızılay escort istanbul escort ankara escort istanbul rus Escort atasehir Escort beylikduzu Escort

Valoni nis flirtimet e para me Beniadën, ja kërkesa që ai i bëri

auto_valoni-beniada1637758860

Gjatë mbrëmjes së djeshme shtëpisë më të famshme në Shqipëri ju bashkua edhe këngëtari i njohur Valon Shehu.

Gjatë klipit prezantuaes ai tha se në shtëpia mungon vendosmëria dhe burrëria gjithashtu shprehu hapur edhe pëlqimin për Beniada Nishanin.

Madje gjatë ditës së sotme ai ka nisur flirtimet e para me modelen, teksa të gjithë banorët ishin mbledhur bashkë.

Teksa Beniada i ka folur italisht ai është shprehur se nuk e flet atë gjuhë dhe se do të kishte dëshirë që ajo ta mësonte.

Pjesë nga biseda:

Valoni: Duhet me mësuar italisht, a do më mësosh, 1 orë në ditë italisht

Iliri: Vërtet nuk e di?

Valoni: Jo s’e di

Semi: Valon këndoje një këngë se nuk të ka dëgjuar Beniada