ankara escort çankaya escort ankara escort çankaya escort ankara rus escort çankaya escort istanbul rus escort eryaman escort ankara escort kızılay escort istanbul escort ankara escort istanbul rus Escort atasehir Escort beylikduzu Escort

VIDEO/ Autori qëlloi veten me plumb në kokë, vrasësi i efektivit mbërrin në Tiranë

auto_asaa1632845582

Aldi Rama, 21-vjeçari që vrau oficerin e Krimeve të Rënda, 44-vjeçarin Saimir Hoxha ka mbërritur në Spitalin e traumës në Tiranë.

Sipas informacioneve të deritanishme, 21-vjeçari ndodhet në vdekje klinike.

Pas vrasjes së oficerit, në aksion nga ajri dhe toka të RENEA e FNSH, 21-vjeçari Rama u vetëplagos rëndë duke qëlluar veten me plumb në kokë, ku u dërgua me urgjencë në Spitalin e Lezhës, ndërsa pas marrjes së ndihmës së shpejtë, ai është nisur në gjendje të rëndë drejt Spitalit të Traumës në Tiranë.