ankara escort çankaya escort ankara escort çankaya escort ankara rus escort çankaya escort istanbul rus escort eryaman escort ankara escort kızılay escort istanbul escort ankara escort istanbul rus Escort atasehir Escort beylikduzu Escort

VIDEO/ Nuk po ja varte Graniti, Fifi ndryshon taktikë fillon e ngacmon në organin gjenital

unnamed-min

Në ‘BBV’ nuk kanë munguar pëlqimet, ngacmimet por edhe historitë e dashurisë. Fifi është një nga protagonistët e fundit me skenat e saj me Granit Canën.

Historia mes tyre duket se nuk kishte të ardhme pasi ish futbollisti është shprehur se e shikon vetëm si shoqe, por i menjëhershëm ka ardhur edhe reagimi i Fifit duke ndryshuar strategji

Këtë e ka treguar edhe dje gjatë kohës që nisi të ngacmonte Canën. Dyshja po qëndronin të ulur në karrige ballë për ballë e në një moment Fifi i ngre këmbët dhe i mbështet tek prehri i Granitit. Sikur kjo të mos mjaftonte, këngëtarja nisi ta ngacmonte tek organi gjenital.

Për një moment të dy po shiheshin në sy pa folur dhe Graniti nuk reagoi keq ndaj këtij veprimi, madje ish-futbollisti vazhdoi bisedën duke qeshur me Fifin.

Këngëtarja tha dje se pika e saj e dobët në shtëpinë e “Big Brother VIP” është pikërisht Graniti.

“Unë po e kuptoj shumë mirë veten time. S’po them që më ka ikur pëlqimi ndaj Granitit. Pëlqimi im qëndron hala. Ndjenjë s’kam. Ndjenjë më shumë sesa shok. Pëlqim kam unë prapë. Ajo s’zhduket kështu. Ia thashë. Ku po e di ti se çfarë po ndodh mes meje dhe Granitit pas një muaji? Ça na shkrepet.

Unë e kam deklaruar që ky është pika ime e dobët këtu mrena. Ajo më njeh prej gjashtë vitesh, di dy histori të miat dhe e di shumë mirë si jam në këtë aspekt Sheila.”,- i tha këngëtarja Sabianit kur po diskutonin jashtë në oborr.