ankara escort çankaya escort ankara escort çankaya escort ankara rus escort çankaya escort istanbul rus escort eryaman escort ankara escort kızılay escort istanbul escort ankara escort istanbul rus Escort atasehir Escort beylikduzu Escort

Vrasja e 23-vjeçares/ Ish-krushqit sherr ‘live’, babai i viktimës: Duhet të mbylleni brenda, jeni fajtorë. I ati i autori: Na lejo të shpjegohemi!

me-zemer-te-hapur-png-min

Babai i 23-vjeçares Sabrina Bengaj, Partizani, është “përplasur” “Live” në emisionin “Me Zemër të Hapur”  me familjarët e ish-dhëndrit që i vrau të bijën.

Zoti Partizan ka kërkuar që familja e ish-dhëndrit të mos i dalë përballë apo në televizor, pasi pretendon se i kanë vrarë vajzën. Ndërsa babai i Elton Metajt, Bashkimi, deklaron se vrasësit nuk janë ata dhe kërkoi të shpjegohet. Por kjo kërkesë u refuzua nga Partizani, që hodhi akuza ndaj të ëmës së Eltonit, që sipas tij i ka dalë në krah të djalit edhe kur ai ka qenë në faj.

Kujtojmë që Etlon Metaj u la nga Gjykata e Fierit në burg. Ai pranoi autorësinë e krimit para togave të zeza dhe pretendoi se armën e ka blerë pasi ndihej i kërcënuar nga ish-vjehrri. Sakaq, ai ka konfirmuar më tej se Sabrinën e donte akoma.