ankara escort çankaya escort ankara escort çankaya escort ankara rus escort çankaya escort istanbul rus escort eryaman escort ankara escort kızılay escort istanbul escort ankara escort istanbul rus Escort atasehir Escort beylikduzu Escort

Vrau dy motrat pasi nuk pranonte ndarjen nga ato, mbyllen hetimet për Përparim Ademin, dosja në Gjykatë

auto_pse-696x392-1-770x4331631699243-min

Mbyllen hetimet per Perparim Ademin, i akuzuar per vrasjen motrave Zhaneta metani dhe Kristina Bardhi ne dhjetor te 2020.

Prokuroria e Tiranes ka perfunduar edhe akt ekspertimin mbi gjendjen e tij mendore dhe ka rezultuar pa probleme. Pritet qe dosja ne ngarkim te tij te dotezohet ne gjykaten e Tiranes me akuzen e vrasjes ndaj dy ose me shume personave per shkak te maredhenieve familjare.

Ngjarja e rende ndodhi mengjesin e 31 dhjetorit te vitit te kaluar, ne zonen e Astirit ne banesen e motrave Metani e Bardhi.

Nga hetimet ka rezultuar se 59-vjeçari nuk pranonte ndarjen nga dy motrat me te cilat kishte nje lidhje jashte martesore.