ankara escort çankaya escort ankara escort çankaya escort ankara rus escort çankaya escort istanbul rus escort eryaman escort ankara escort kızılay escort istanbul escort ankara escort istanbul rus Escort atasehir Escort beylikduzu Escort

Vrau me bukë në gojë ish-bashkëshorten, Metaj vjen në gjykatë

auto_Screenshot_11631608833-min

Elton Metaj, personi që vrau ish-gruan Sabrina Bengaj katër ditë më parë në Fier, është paraqitur në Gjykatë.

Metaj akuzohet për veprën penale “vrasje për shkak të marrëdhënieve familjare”. Prokurore e çështjes do të jetë Eglantina Shehu, ndërsa gjyqtare Olkeda Liçe. Metaj shihet në videon e siguruar nga SYRI TV i veshur me të zeza dhe i shoqëruar nga dy policë.

Metaj, i cili ishte liruar nga burgu vetëm pak ditë më parë, qëlloi mbi ish-bashkëshorten e tij me 7 plumba dhe plumbi i marrë në mushkëri i dha goditjen fatale duke i marrë jetën në vend, në banesën e prindërve të saj ,ne tavolinën e bukës.

Sot e gjithë gjykata e Fierit është rrethuar me forca të shumta të policisë pas deklaratave ditën e djeshme të të dyja familjeve nëpër media.